O společnosti a jejím vývoji...


Společnost KOM CR s.r.o. byla založena na počátku roku 2008. Smyslem vzniku společnosti KOM CR s.r.o. bylo sloučení specializovaného týmu v oboru telekomunikací s působností po celé České republice, a to na základě přirozeného vývoje situace na našem trhu a jeho konkurenčního prostředí. Převážně jsme tak reagovali na nově kladené požadavky, které vznikly v souvislosti s rozšířením českého trhu o další služby a nové technologie. Díky plynulému přizpůsobení se potřebám trhu, jsme našli uplatnění v realizaci zakázek jak přímo pro investory, tak i pro jejich generální dodavatele.

Náš realizační tým sestává z profesionálů s dlouholetou praxí v oboru a odbornou způsobilostí. Mezi naše zkušené spolupracovníky patří odborníci z oblasti elektrotechniky, telekomunikací, projekce a stavitelství. Naše zkušenosti ze spolupráce s nadnárodními společnostmi, které začaly vstupovat na náš trh po roce 1990, a neustálé vzdělávání se v informačních technologiích, nám umožňují realizovat projekty od odborné konzultace až po předání s důrazem na kvalitu a korektní jednání.

Naším cílem již od počátku je poskytovat profesionální a kvalitní služby našim zákazníkům a stále usilovat o překročení jejich očekávání. Zajišťujeme komplexní dodavatelskou činnost od akvizice, projektového zpracování, jednání s orgány státní zprávy, až po dodávku stavebních prací, montáží konstrukcí a instalaci technologií.

Naši práci bereme vážně a s potěšením přijímáme nové výzvy.

Neslibujeme nemožné, neskrýváme nedostatky a problémů se nebojíme, naše jednání zakládáme na otevřené komunikaci a schopnosti dotáhout projekt k cíli.